Ana içeriğe atla

Sürdürülebilirlik

BM Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Uyumluluk Raporları

Anadolu’dan Yarınlara mottosuyla dünyanın ve paydaşlarımızın sürdürülebilirliği için tüm gücümüzle katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Anadolu’dan aldığımız güçle yarınları güzelleştirmek için çalışıyoruz. Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na (SKA) katkımızı, 2019 yılında Uyumluluk Raporumuz ile ortaya koyduk. Grup şirketlerimizin hayata geçirdiği proje ve uygulamaların Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na katkısını tespit ettiğimiz Anadolu’dan Yarınlara Anadolu Grubu Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri Uyumluluk Raporu’nu yayınladık. Grup şirketlerimizin 2015-2018 döneminde sürdürülebilirlik alanında hayata geçirdiği proje ve uygulamalar arasından seçilen 316 çalışmanın envanterini de içeren raporumuz, Grubumuzun, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın gerçekleştirilebilmesi için aktif bir katılımcı olarak çalıştığını ve dünya standartları ile uyum içinde küresel kalkınma için fayda üreten pek çok faaliyette bulunduğunu ortaya koyuyor.

Anadolu’dan Yarınlara Anadolu Grubu Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri Uyumluluk Raporu, Grubumuzun proje ve çalışmalarını ayrı ayrı, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile ilişkilendiren envanter çalışması ve analizleriyle, kapsam olarak Türk iş dünyasında öncü olma özelliği taşıyor.
 
Anadolu’dan Yarınlara
Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Uyumluluk Raporu 2015-2019

PDF Dökümanı İndir
Anadolu’dan Yarınlara
Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Uyumluluk Raporu 2015-2019 - Insert Çalışması
PDF Dökümanı İndir
Anadolu’dan Yarınlara
Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Uyumluluk Raporu 2015-2018

PDF Dökümanı İndir
Anadolu’dan Yarınlara
Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Uyumluluk Raporu 2015-2018 - Insert Çalışması
PDF Dökümanı İndir