Ana içeriğe atla

Anadolu Grubu Kariyer

Anadolu Grubu’nda Kariyer

Anadolu Grubu’nun sahip olduğu değerler ve kurum kültürü ışığında; dil, din, ırk, cinsiyet farkı gözetmeden ‘önce insana hizmet’ etmekteyiz. İş’te Eşitlik Bildirgesi’ne imza atarak, artan üst düzey kadın yönetici sayımızı, gerçekleştirdiğimiz ilerlemenin önemli göstergelerinden biri olarak görüyoruz. Anadolu Grubu’nda çalışan kadın sayısını daha da artırmayı hedefliyor, iş hayatında fırsat eşitliğini destekliyoruz.

Vizyon ve misyonumuzu şekillendiren değerlerimiz, adaylarımızın işe alım süreçlerinde bize yol gösteriyor. Tüm grup şirketlerinde, adaylarımızın Anadolu Grubu yetkinlik ve değerlerine sahip olmasına öncelik veriyoruz.

Çalışan adaylarımızın küresel düşünen, ekip çalışmasına ve iletişime açık, gelişime önem veren, analiz yapabilen, insiyatif alarak karar verebilme yeteneklerine sahip olmalarını önemsiyor, iş ve müşteri odaklı çalışma prensibiyle hareket ediyoruz. Yöneticilik pozisyonlarımızdaki adaylar için ise liderlik, stratejik düşünme ve yönetsel etkinlik niteliklerini öncelik olarak görüyoruz.

Her bir pozisyon için gerekli görülen durumlarda; yetkinlik bazlı mülakatlar, genel yetenek testi, mesleki kişilik envanteri ve değerlendirme merkezi uygulamalarımızla adayları değerlendiriyor ve sonrasında işe alım sürecimizi başlatıyoruz.

Grup şirketlerimizde bulunan açık pozisyonlarımıza ‘Anadolu Kariyerim’ adlı kariyer portalımızdan; Kariyer.net web sitesinden veya Facebook’taki ‘Anadolu Grubu Kariyer’ sayfamızda bulunan “iş İlanları” sekmesinden ulaşarak, başvuru yapabilirsiniz.